top of page

O Nas

Sprzęt do squasha

Początki Klubu Squash Korona sięgają czerwca 2012 r, kiedy to z wielką przyjemnością i satysfakcją  oddaliśmy  do Państwa dyspozycji pierwszy i jedyny w Regionie Klub z pięcioma klimatyzowanymi kortami marki McWill Premium, posiadającymi certyfikat Światowej Federacji Squash’a WSF.

 

Dzięki temu w przeciągu ostatnich lat mieliśmy możliwość organizować dziesiątki turniejów  rangi mistrzowskiej, zawody pucharowe, czy ogólnopolską ligę.

W 2018 roku odbyły się u nas Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów, które zgromadziły kilkuset najlepszych zawodników z całej Polski a na płycie kieleckiego Rynku stanął z naszej inicjatywy szklany kort.

 

Na deskach naszych kortów jako małe dzieci stawiali pierwsze kroki bracia Leon i Karol Krysiakowie, będący obecnie czołowymi zawodnikami Europy i wielokrotnymi Mistrzami Polski.

 

Przez lata dostosowywaliśmy to miejsce i ciągle poszerzamy ofertę, aby każdy mógł z niego korzystać, bez względu na status, dyspozycyjność, umiejętności gry czy przedział wiekowy.

Oprócz wspomnianych 5 kortów do gry w squasha, które są także przystosowane do gry w tenisa stołowego oraz siatkówkę posiadamy:

*Strefę Chillaut- miejsce klimatyczne, gdzie  można odpocząć, spotkać się z przyjaciółmi, skosztować aromatycznej kawy herbaty z naszego menu.

Tutaj także mogą odbywać się spotkania biznesowe, integracyjne czy okolicznościowe.

* Sklep

* Wypożyczalnię

* Gabinet masażu

* Saunę

bottom of page