STRONA W PRZEBUDOWIE - PRZEPRASZAMY
 

Początki Klubu Squash Korona sięgają czerwca 2012 r, kiedy to z wielką przyjemnością i satysfakcją oddaliśmy do Państwa dyspozycji pierwszy i jedyny w Regionie Klub z pięcioma kortami marki McWill Premium, posiadającymi certyfikat Światowej Federacji Squash’a WSF.
Dzięki temu w przeciągu ostatnich lat mieliśmy możliwość organizować dziesiątki turniejów rangi mistrzowskiej, zawody pucharowe, czy ogólnopolską ligę.
W 2018 roku odbyły się u nas Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów, które zgromadziły kilkuset najlepszych zawodników z całej Polski a na płycie kieleckiego Rynku stanął z naszej inicjatywy szklany kort.
Na deskach naszych kortów jako małe dzieci stawiali pierwsze kroki bracia Leon i Karol Krysiakowie, będący obecnie czołowymi zawodnikami Europy i wielokrotnymi Mistrzami Polski.
Przez lata dostosowywaliśmy to miejsce i ciągle poszerzamy ofertę, aby każdy mógł z niego korzystać, bez względu na status, dyspozycyjność, umiejętności gry czy przedział wiekowy.
Oprócz wspomnianych 5 kortów do gry w squasha, które są także przystosowane do gry w tenisa stołowego oraz siatkówkę posiadamy:
*Strefę Chillaut- miejsce klimatyczne, gdzie można odpocząć, spotkać się z przyjaciółmi, skosztować aromatycznej kawy herbaty z naszego menu.
Tutaj także mogą odbywać się spotkania biznesowe, integracyjne czy okolicznościowe.
*Sklep
* Wypożyczalnię
*Gabinet masażu
*Saunę
 

 

Kontakt

Rezerwacje Cennik i oferta usług Oferta O nas