Squash Klub

Pro Shop

Nasz cennik

Rezerwacje

 

masaz relaksacyjny

 

OFERTA MASAŻY

 

Masaż klasyczny, relaksacyjny
Masaż relaksacyjny to idealny sposób na zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Szybkie tempo życia, codzienne troski i problemy, ciągłe napięcie psychiczne - wszystko to sprawia, że czujemy się przemęczeni i pozbawieni energii. W takiej chwili dobry masaż relaksacyjny leczy obolałe i napięte mięśnie, a także jest prawdziwą przyjemnością dla ciała i dla ducha. Masowanie pleców i karku sprawia, że można się w pełni odprężyć, choć na chwilę zapomnieć o kłopotach i nabrać energii tak potrzebnej do codziennego funkcjonowania.

Cena:

1h = 70zł

karnet 5h = 250zł

 

Masaż leczniczy lub częściowy kręgosłupa:

Masaż kręgosłupa stosowany jest zazwyczaj wtedy, gdy zespolone z nim więzadła lub mięśnie przestają pełnić swoje funkcje. W sytuacji gdy mięśnie znajdujące się po obu stronach kręgosłupa nie pracują jednakowo, są osłabione, zbyt naciągnięte lub napięte, kręgosłup traci swoją stabilność, pogarsza się postawa, a kręgi i dyski szybciej się zużywają. Masaż leczniczy kręgosłupa ma za zadanie zlikwidowanie zwiększonego napięcia i wzmocnienie słabej tkanki mięśniowe.

Cena:

30 min = 40zł

karnet 5x30 min = 150zł

 

 

Masaż bańką chińską:

To bardzo energiczny masaż, a jego efekty są widoczne już po kilku zabiegach. Masaż ten pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. Podciśnienie, które wytwarza się w bańce przez usunięcie z niej powietrza, powoduje zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką, wpływając na intensywne ich przekrwienie co za tym idzie szybkie wchłanianie substancji czynnych oraz wyraźną poprawę stanu mało elastycznej skóry. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej.

Cena:

30 min = 40zł

karnet 5x30min = 170zł

 

Masaż leczniczy lub sportowy:

Masaż z wykorzystaniem olejku konopnego zawierającego terapeutyczne kannabinoidy. Doskonale sprawdza się w głębokim masażu sportowym, jak i delikatniejszym leczniczym gdyż hartuje mięśnie, niweluje sztywność i dolegliwości bólowe.

 

Masaż sportowy podobny jest do klasycznego masażu leczniczego lecz wykonywany jest zdecydowanie silniej i energiczniej.  
Celem masażu sportowego jest jak najszybsze przygotowanie do ekstremalnego wysiłku sportowego,bądź usuniecie dużego zmęczenia organizmu po wysiłku fizycznym. Na skutek stosowania masażu sportowego dochodzi do usunięcia zakwasów, napięć mięśniowych bądź likwidacji powstałych kontuzji.  Jest integralnym elementem systemu odnowy biologicznej. Zmniejsza ryzyko wystąpienia kontuzji. Zalecany zarówno sportowcom zawodowym jak również. Techniki masażu sportowego jako działanie terapeutyczne dostosowane są ściśle do uprawianej dyscypliny sportu.

 

Masaż leczniczy zalecany jest przede wszystkim w bólach kręgosłupa spowodowanych wadami postawy, siedzącym trybem życia, zmianami zwyrodnieniowymi, jak również jego przeciążeniami Polecany jest przy wszelkiego rodzaju napięciach mięśniowych i usztywnieniach spowodowanych m.in. przewlekłym stresem. Uwzględniany jest jako niezbędny element terapii po złamaniach, skręceniach,  bądź uszkodzeniach mięśni.

Cena:
1h = 70zł
 

Rezerwacja pod następującymi numerami telefonów:

tel.41 201 31 89

kom. 666-312-112

Kontakt z nami

Klub Squash Korona
Galeria Korona Kielce, poziom -1
ul. Warszawska 26, 25-312 Kielce

+48 41 201 31 89
+48 666 312 112

GODZINY OTWARCIA:
 
Poniedziałek - Piątek  9:00-22:00
 
Weekend 9:00-21:00